10:25 / E Premte, 11 Janar 2019

Afrona Dika shfaqet me shumë stil nga Milano

Që nga lidhja me këngëtarin Blero, Afrona Dika është një nga femrat më të komentuara.

Afrona njihet për bukurinë natyrale dhe elegancën që posedon, shkruan Indeksonline.

Kjo gjë vihet re edhe në postimet që ajo bënë, Afrona edhe kësaj radhe ka ardhur tejet me stil.

Afrona këto ditë po qëndron në Milano dhe nga atje ajo ka publikuar një fotografi në të cilën dukej mjaft në formë.

Në një këmishë të gjatë e cila ia theksonte linjat, biondina seksi dukej e mahnitshme.

Ndryshe, Blero dhe Afrona kanë treguar se brenda këtij viti po planifikojnë martesën./Indeksonline/