15:21 / E Premte, 14 Qershor 2019 / indeksADMonline

Afrona ngrit temperaturat nga Greqia, po i kalon ditët e fundit të beqarisë

Afrona Dika ka vendosur që ditët e fundit të beqarisë ti kaloj në pushime në Greqi.

Ajo pritet që së shpejti të martohet me këngëtarin Blero.

Në paraqitjen e fundit Afrona ka treguar se është në top formë dhe e gatshme për një dasëm që pritet të jetë madhështore. /Indeksonline/