21:15 / E Diele, 29 Nëntor 2020 / A. M.

Agim Veliu e pranon humbjen: LDK prapë do të rikthehet!

Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu, ka pranuar humbjen në Podujevë, pas fitores së kandidatit të LVV-së, Shpejtim Bulliqi.

“LDK-ja prapë po të rikthehet. Besoj shumë.

Ne kemi potencial dhe anëtarësi. Jemi të përkushtuar që të punojmë”, është shprehur ai. /Indeksonline/