10:40 / E Mërkurë, 26 Shkurt 2020

Agim Veliu merr në kabinetin e tij ish-këshilltarin e Haradinajt

Ish-këshilltari i jashtëm i Ramush Haradinajt, Lulzim Fushtica, është emëruar këshilltar në qeverinë “Kurti”.

Ai i është bashkuar ministrit të Punëve të Brendshme dhe i Administratës Publike, Agim Veliu.

Image may contain: 1 person, standing

Indeksonline ka provuar të kontaktonte me Fushticën, mirëpo ai ka qenë i paqasshëm në thirrjet telefonike.

Mos i humb