23:55 / E Shtunë, 20 Prill 2019

Agnes Vuthaj imazhe nga shtrati, shfaqet pa pikë grimi!

Agnesa Vuthaj ka një bukuri natyrale e shpesh herë nuk heziton të shfaqet edhe pa grim dhe e thjeshtë.

E tillë erdhi edhe në postimet që ka bërë në ‘InstaStory’ gjatë kësaj mbrëmje, shkruan Indeksonline.

Ish-missi u shfaq pa make-up derisa shihet e shtrirë në shtrati, por që përsëri sharmi dhe bukuria e saj nuk ishin zbehur.

Agnesa edhe pse ka vite që nga koha që u shpall si më e bukura ajo mbetet një prej femrave shqiptare më atraktive, elegante dhe me shumë stil./Indeksonline/