22:02 / E Enjte, 21 Nëntor 2019

Agnesa Vuthaj sjell dimrin në fotosesionin e ri, dukja e saj si pehri!

Agnesa Vuthaj herë pas here sjell fotosesione të ndryshme.

Ish missi e cila konsiderohet një nga femrat më të bukura shqiptare e ka sjellur një të tillë edhe së fundi, shkruan Indeksonline.

Ndryshe nga herët e tjera, Agnesa kësaj radhe solli veshjet dhe ngjyra dimëror, e që dukej për mrekulli.

E thjeshtë, unike dhe me stil mund të përshkruhet me pak fjalë paraqitja e saj këtë herë./Indeksonline/

Mos i humb