14:45 / E Hënë, 20 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ahmeti: Fitorja u mundësua nga secili prej jush

Kryetari i Prishtinës i cili në bazë të rezultateve të deritanishme nga KQZ ka arritur të fitojë edhe një mandate të dytë, Shpend Ahmeti ka falënderuar të gjithë për mbështetjen e dhënë.

Ahmeti ka theksuar se fitorja u mundësua nga secili prej qytetarëve, transmeton Indeksonline.

Ky është postimi i plotë:

Mirëdita o njerëz të mirë të këtij vendi. Ju uroj ditë të mbarë dhe të gëzuar :)!

Ju falenderoj edhe njëherë nga zemra për gjithë mbështjetjen e dhënë dje gjatë procesit zgjedhor. Fitorja u mundësua nga secili prej jush!