12:42 / E Premte, 29 Maj 2020

Aksident i rëndë në autostradën “Arben Xhaferi”

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën “Arben Xhaferi” në drejtim për në Mitrovicë.

IndeksOnline ka siguruar disa forografi nga vendi i aksidentit.

Në fotografi shihet se një veturë është aksidentuar dhe është kthyer në mënyrë horzontale në mes të rrugës./IndeksOnline/