08:57 / E Premte, 13 Tetor 2017 / indeksADMonline

Aksident i rënd trafiku në afërsi të Drenasit (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Poklek në afërsi të Drenasit.

Në aksident është përfshirë një veturë edhe një autobus, për sa kohë që ende nuk dihet për gjendjen e atyre që kanë qenë në veturë, shkruan AktivPress.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe e ka bllokuar.