23:16 / E Shtunë, 26 Tetor 2019 / indeksADMonline

Aksident i rëndë në Banjë të Pejës

Një aksident i rëndë ka nodhur të shtunën në mbrëmje në Banjë të Pejës.

Rastin e ka konfirmuar për Indeksonline zëdhënësi i policisë rajonale të Pejës, Xhevat Ibraj.

Ai ka thënë se një person është i lënduar dhe njësitët policore dhe ambulanca kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Dyshohet se ishte vetaksident./Indeksonline/