02:10 / E Shtunë, 13 Janar 2018 / indeksADMonline

Aksident i rëndë në Gjilan, vetura godet një person

Një aksident ka ndodhur në Gjilan në orët e vona të natës. Indeksonline merr vesh se një kalimtar është goditur me veturë në qendër të Gjilanit. Ngjarja ka ndodhur afër Postës së madhe rreth orës 12:30.

Një dëshmitar ka treguar se personi ka lëndime serioze dhe se është dërguar në spital. Indeksonline do të ju njoftoi më shumë rreth këtij rasti në mëngjesin e ditës së sotme./Indeksonline/