00:26 / E Premte, 03 Shkurt 2023 / MSH

Aksident i rëndë në Lupq, lëndohen tre persona

Një aksident i rëndë trafiku mes dy veturash ka ndodhur në aksin Prishtinë-Podujevë, më saktësisht në fshatin Lupq.

Indeksonline raporton se nga ky aksident janë lënduar tre persona.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritut edhe njësitet e policisë dhe të ndihmës së shpejt.

Të lënduarit janë shoqëruar me autoambulancë në spital.

Indeksonline ju sjell pamje nga vendi i ngjarjes.

No description available.
No description available.