11:20 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë- Ferizaj, lëndohen 7 persona (Foto)

Në magjistralen Prishtinë- Ferizaj, më konkretisht në fshatin Babush ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku rreth orës 10 të mëngjesit.

Në aksident janë përfshirë tri vetura dhe janë lënduar 7 persona, transmeton Indeksonline.

Ndërkohë që në vendin e ngjarjes për të hetuar rastin kanë dalë policia e Kosovës./Indeksonline/