13:18 / E Premte, 26 Tetor 2018 / indeksADMonline

Aksident me të lënduar në Deçan, dy vetura dalin nga rruga

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Prilep të Deçanit.

Lexues të Indeksonline kanë dërguar fotografi, ku shihen dy vetura të cilat pas përplasjes kanë dal nga rruga.

Sipas dëshmitarëve, nga aksidenti kanë mbetur të lënduar dy persona, derisa ekipet policore dhe ato mjekësore janë njoftuar për rastin.

Më poshtë foto nga vendi i aksidentit. /Indeksonline/

Temat: