16:12 / E Enjte, 11 Tetor 2018 / indeksADMonline

Aksident mes kamionit dhe një veture në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë, konkretisht te rrethi i Dragodanit.

Në këtë aksident janë të përfshira një kamion dhe një veturë, shkruan Indeksonline.

Përderisa nuk dihet ende për lëndime në njerëz se sa janë serioze, ndërsa aksidenti ka shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale.

Njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës si dhe ato mjekësore  kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Më poshtë pamjet:

/Indeksonline/