21:58 / E Diele, 07 Gusht 2022 / GF

Aksident mes një veture dhe motoçiklete në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmjen e sotme të vendi i njohur si ish shkolla normale që gjendet rrugës për Gërmi.

Në aksident kanë qenë të përfshirë një veturë dhe një motoçikletë.

Përveç dëmeve materiale, nuk dihet për të lënduar./Indeksonline/

No description available.
No description available.