17:38 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Aksident mes veturës dhe autobusit në qendër të Ferizajt

Një aksident trafiku sapo ka ndodhur në qendër të Ferizajit.

Siç shihet në këto pamje të Indeksonline, aksidenti ka ndodhur mes një veture dhe autobusi.

Pos dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Shihni pamjet direkt nga vendi i aksidentit./Indeksonline/