23:30 / E Enjte, 13 Gusht 2020

Aksident në Drenas, vetura hyn brenda në kafiteri

Një aksident ka ndodhur rreth orës 22:00 në komuën e Drenasit.
Një vetura nga pakujdesia është aksidentuar dhe ka hyrë brenda kafiterisë 88 “LoungeBar”.


Lexuesit e IndeksOnline kanë dërguar disa fotografi ku shihet se para kafiterisë është grumbulluar një numër i madh i qytetarëve.


Ndërsa në vendin e ngjarjes menjëherë ka dalë Policia e Kosovës dhe autoambulanca./IndeksOnline/