08:46 / E Premte, 22 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Aksident në Fushë Kosovë (Foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Fushë – Kosovë.
Siç shihet nga fotot e dërguara nga qytetarët në kallxo.com janë aksidentuar një veturë dhe një kamionetë.  Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Temperaturat e ulëta që po mbretërojnë kanë bërë që në disa lokacione të rrugëve të ketë ngrica.