18:48 / E Enjte, 12 Korrik 2018

Aksident në Prishtinë, përplaset vetura me motoçiklistin (Foto)

Një aksident ka ndodhur tek Posta, në Prishtinë.

Një veturë dhe një motoçikletë janë përplasur para pak minutash, raporton Indeksonline.

Në vendin e ngjarjes ende nuk kanë arritur ekipet kompetente./Indeksonline/