07:12 / E Enjte, 22 Korrik 2021 / FG

Aksident në Prishtinë, Policia dhe Ambulanca në vendngjarje

Në mesnatë ka ndodhur një aksident trafiku në Prishtinë, rrugës për Gërmi.

Me të marrë informacion, Policia dhe Ambulanca kanë dalë në vendngjarje për t’u marrë me rastin.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar si pasojë e këtij aksidenti.

Indeksonline ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes: