13:50 / E Enjte, 23 Mars 2023 / MSH

Aksident në Prishtinë, vetura godet një motoçikletë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak minuta më parë rrugën “Bajram Bahtiri” në Prishtinë.

Indeksonline raporton se një veturë ka goditur një motoçikletë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet policore dhe ato të ndihmës së shpejtë.

I aksidentuari ka pranuar tretmanin mjekësor.

Indeksonline ju sjell pamje nga vendi i ngjarjes: