18:38 / E Martë, 26 Janar 2021 / A K

Aksident në rrugën Drenas-Skenderaj, kolona deri në 2 km

Një aksident trafiku në mes tri veturave ka ndodhur para pak minutash në rrugën Drenas-Skenderaj, saktësisht në fshatin Gllobare, shkruan IndeksOnline.

Në bazë të informatave të para kjo rrugë është bllokuar totalisht dhe si pasojë e kësaj është krijuar një kolonë afro 2 kilometra.

This image has an empty alt attribute; its file name is 142457062_904956940246189_914855551930278214_n.jpg

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti policor ndërsa nuk bëhet e ditur a ka të lënduar.

This image has an empty alt attribute; its file name is 143593962_1316440438734145_2971660586605366352_n.jpg

IndeksOnline pak më parë raportoi se gjendjen e kësaj rruge./IndeksOnline/