23:57 / E Martë, 16 Gusht 2022 / OSH

Aksident te Fakulteti Teknik – shihen persona të shtrirë në rrugë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur më orët e vona të së martes në mes dy veturave në Prishtinë, saktësisht te semaforat e Fakultetit Teknik.

Sipas pamjeve që ka siguruar IndeksOnline disa persona kanë marrë lëndime trupore si pasojë e aksidentit.

Në video shihen disa persona të shtrirë ende në rrugë.

Në vendin e ngjarjes ka dalë njësiti policor dhe autoambulanca e cila po transporton të lënduarit për trajtim mjekësor.

IndeksOnline ju sjell pamje nga vendi i ngjarjes: