09:53 / E Martë, 17 Prill 2018

Aksident te Liqeni i Badovcit, dy tA� lA�nduar

Sot nA� mA�ngjes ka ndodhur njA� aksident trafiku nA� Badovc,A� nA� magjistralen PrishtinA� a�� Gjilan ku janA� lA�nduar dy persona.

ZA�dhA�nsia e PolicisA� pA�r rajonin e PrishtinA�s, Flora Ahmeti pA�r Indeksonline tha se ngjarja ka ndodhur rreth orA�s 7 tA� mA�ngjesit dhe si pasojA� dy persona janA� tA� lA�nduar.

Sipas saj tA� lA�nduarit janA� dA�rguar menjA�herA� pA�r tretman mjekA�sor./Indeksonline/