18:26 / E Shtunë, 23 Janar 2021 / M. M

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë- Podujevë, 5 persona të lënduar

Sot rreth orës 17:00 në magjistralen Prishtinë-Podujevë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku janë përfshirë dy automjete.

Si pasojë janë lënduar 5 persona dhe jane shkatuar dëme materiale, transmeton IndeksOnline.

 Me rastin po merren hetuesit e njësitit të trafikut./IndeksOnline/