09:48 / E Mërkurë, 24 Shkurt 2021 / k.v

Aksident trafiku në Veternik

Një aksident trafiku ka ndodhur në Veternik të Prishtinës, transmeton IndeksOnline.

Përveç dëmeve materiale ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin.

Lexuesit e IndeksOnlinet kanë dërguar pamje të këtij aksidenti, i cili është regjistruar rreth orës 09:00./IndeksOnline/