22:50 / E Hënë, 18 Nëntor 2019

Aksidenti që po bën të qeshë gjithë Austrinë, përfshihet edhe një kosovar

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale ka marrë vëmendjen e publikut.

Behet fjalë për një aksident trafiku që ka ndodhur në Austri, përcjell Indeksonline.

Në aksident ishin të përfshirë dy automjete ku i dëmtuari ishte shqipar.

Mirëpo, vozitësja e automjetit e cila e kishte goditur veturen e shoferit shqiptar tentonte të ikte nga vendi i ngjarjes para se të vinte policia.

I dëmtuari vazhdimisht i kërkonte që të qëndronte derisa të vinte policia mirëpo ajo vazhdoj rrugën dhe u largua nga vendi. Gjatë largimit ajo goditi edhe një veturë tjetër./Indeksonline/