75 Mall Live Search
00:35 / E Diele, 23 Qershor 2024 / MSH

Aksidentohen disa vetura në dalje të Prishtinës

Disa vetura janë përfshirë në një aksident zingjiror sonte.

Aksidenti në fjalë ndodhi në dalje të Prishtinës, raporton Indeksonline.

Akoma nuk dihen shkaqet dhe nëse ka pasur të lënduar nga kjo përplasje mes veturave.

Policia kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe të njëjtit janë duke u marrë me hetimet e nevojshme.

Indeksonline ju sjell pamje: