10:00 / E Hënë, 11 Dhjetor 2023 / L K

Aktori i Hollywoodit qenka “kapur” me të dashurën e re

Aktori i famshëm amerikan, Sean Justin Penn është parë në bregdet me të dashurën e tij të re, Nathalie Kelley.

Aktori ishte në Miami këtë fundjavë dhe dukej i lumtur krah të dashurës së tij shumë më të re.

Sean ka 63 vite mbi supe, ndërsa e dashura e tij është 39 vjeçare.

Sean ishte martuar me aktoren australiane Leila George në vitin 2020 gjatë pandemisë, por nuk vonoi shumë dhe çifti i divorcua./Indeksonline/