23:54 / E Enjte, 24 Tetor 2019 / indeksADMonline

Aktori i njohur kërkon të dashur përmes aplikacioneve online

Ben Affleck  po kërkon dashurinë  në një aplikacion takimesh.

Sipas ‘Page Six’ ylli i “Batman” është dukur u mbështetur në aplikacionin Raya për të gjetur të dashur të re, transmeton Indeksonline.

“Ai duket se dëshiron një partnere të vërtetë dhe nuk po kërkon të takoj një femër të famshme. Ai është privat dhe është në një situatë ​​të mirë tani, “ ka thënë një burim.”Ai ka fëmijët e tij dhe po përqendrohet në punë, por është gati të gjej përsëri në dashuri.”

Ndërkohë, Affleck ishte parë në një takim me një zeshkane të re disa javë më parë në Hotel Bel-Air.

Affleck gjithashtu u pa në darkë në Santa Monica me të venë e Steve Jobs, Laurene Poëell Jobs, në fillim të këtij muaji. Ata thuhet se kanë darkuar për gati tre orë në Giorgio Baldi, por burimet thonë se ishte takim miqësor. “Ata kanë qenë miq për një kohë të gjatë,” tha një burim.

Affleck ishte në lidhje me modelen e Playboy, Shauna Sexton, dyshja u ndanë në fillim të këtij viti, dhe ajo që atëherë është e lidhur me Jon Hamm./Indeksonline/