17:41 / E Hënë, 20 Gusht 2018

Aktori i njohur me të dashur 25 vjeçare

Aktori i njohur fitues i Golden Globe David Duchovny po kalon një rini të dytë.

58 vjeçari prej 14 muajsh është në një lidhje dashurie me një vajzë, vetëm 25 vjeçe, transmeton Indeksonline.

Ata janë fotografuar së bashku  të dielën në Malibu.

Babai i dy fëmijëve, është 33 vjet më i vogël se  Monique Pendleberry,  e cila në qershor festoi 25 vjetorin.

David është babai i një djali 16 vjeçar dhe një vajze 19 vjeçare nga martesa me aktoren e njohur Gillian Anderson./Indeksonline/.

Mos i humb