19:15 / E Premte, 02 Dhjetor 2022 / Andronika

Aktori i njohur sherr në një klub nate, publikohen pamjet

Aktori Danny Miller është përfshirë në përleshje fizike teksa ndodhej në një klub nate pas një debati për komentet homofobike. Pamjet e kapura tregojnë Danny duke u rrëzuar në tokë nga një person tjetër. Thuhet se ai u përfshi në sherr pasi po mbronte një mik për shkak të disa komenteve homofobike.

“Unë nuk e di nëse [Miller] u plagos. Ishte një përplasje e fortë pas murit, dhe ai dukej se goditi kokën.”, tha një punonjës aty.