14:58 / E Martë, 30 Qershor 2020 / indeksADMonline

Aktori i njohur thotë se është alergjik nga gjithçka

Mark Wahlberg sapo ka bërë një deklaratë që mund të iu befasoi. Aktori është shprehur se ai është alergjik në pothuajse çdo gjë.

Por, aktori 49-vjeçar i nominuar me Oscar në Instagram ndau një foto ku shihet pa këmishë dhe tregoi që ka bërë testin e lëkurës për çrregullime alergjike. Në foto, shihet se lëkura e Markut kishte një reagim të keq ndaj shumë substancave që u testuan.

“Mu deshën 49 vjet për të kuptuar se jam alergjik për pothuajse gjithçka”, ka shkruar aktroi në mbishkrim.

Mark njihet si person i dedikuar ndaj  shëndetit dhe fitnesit dhe një nga bizneset në të cilat ka investuar është F45 Training. Kompania ka 1.750 palestra në mbarë globin dhe biznesi është i ndërtuar me rreth 45 orë mësimi stërvitje./Indeksonline/