13:54 / E Martë, 24 Prill 2018 / indeksADMonline

Aktori qA� vdiq, para disa ditA�sh, ishte nA� kA�tA� vend me kryeministrin Haradinaj (Foto)

Aktori nga Gjakova, qA� ishte pjesA� e a�?O Sa mirA�a�?, Art Kurti A�shtA� gjendur i vdekur nA� mA�ngjesin e sotA�m nA� veturA�n e tij.

I ndjeri, pA�rpos aktrimit, merrej edhe me politikA�. Kurti ishte pjesA� e kabinetit tA� Ardian Gjini, kryetarit tA� GjakovA�s, transmeton Indeksonline

NdA�rsa, para ditA�s ditA�sh, me 8 prill, ai ishte bashkuar njA� marshimi me kryeministrin Ramush Haradinaj dhe disa pA�rfaqA�sues tA� tjerA� tA� AAK-sA�.

a�?Vikend i bukur nA� bjeshkA�t e KunorA�sa�?, kishte shkruar Kurti.

Shikoni fotot :

A�A�A�