14:47 / E Mërkurë, 06 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Aktori turk humb dy kilogram për ‘inat’ të kolegëve (Foto)

Kush tha që meshkujt nuk bëhen xheloz për njëri-tjetrin? Ja që ylli i serialit “Shoqëri e lartë” është pak xheloz ndaj kolegëve të tij. Engine ka humbur për 2 muaj 4kg nga pesha trupore për të sjellë fizikun e tij sa më në forme.

Image result for engin ozturk

Ai ka punësuar një instruktor personal që të ketë shumë shpejt një trup elegant dhe me muskuj. Engine është xheloz ndaj Kivanc Tatlitug, Baris Arduc, Cagatay Gulsoy dhe Kerem Bursin.

Image result for engin ozturk

Epo, ata vërtetë janë aktorë shumë simpatikë. Por edhe Engin nuk besojmë t’i duhet shumë punë për të qenë po aq tërheqës.
1

Temat: