08:14 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Aktorja e famshme çaste romantike me të dashurin në ditëlindjen e saj

Scarlett Johansson dhe i dashuri i saj, yli i “Saturday Night Live” Colin Jost u panë duke festuar ditëlindjen e akotres të martën në një darkë romantike në Hamptons, shkruan Indeksonline.

Sipas Page Six çifti ishte në Tavernën në Shtëpinë e 1770 në Lindjen Hampton, natën para ditëlindjes së 33 të ScarJo të mërkurën. Një spiun tha, “Ata kishin rezervuar një tavolinë në qosh të restaurantit . Ajo ishte e befasuar këndshëm nga qirinjtë për ditëlindjen në ëmbëlsirën e saj. “/Indeksonline/