75 Mall Live Search
15:00 / E Hënë, 29 Maj 2023 / AR

Aktorja e famshme po bëhet nënë për herë të parë

Aktorja e famshme Pip Pellens dhe Pim Wessels janë në pritje të fëmijës së parë.

Këtë e ka bërë të ditur vet çifti i showbizit, transmeton Indeksonline.

Çifti u panë për herë të parë në vitin 2012, ku morën pjesë në filmin “Lover Of Loser”.

Ata u martuan në vitin 2021./Indeksonline/