16:24 / E Mërkurë, 14 Gusht 2019

Aktorja e njohur angleze 60 vjeçare ekspozon trupin në bikini

Linda Lusardi, 60 vjeçare duket tejet tërheqëse kur ka pozuar vetëm në bikini duke e ekspozuar trupin e saj në një formë të mirë përkundër viteve që ka, shkruan Indeksonline.

Ajo në të njëjtën formë pozonte edhe 31 vite më parë.

Aktorja u shfaq mjaft e kënaqur që edhe pas 31 vitesh ajo ka arritur të gëzoj pothuajse të njëjtat linja trupore.

Duke folur për Best, Linda tha: ‘Unë nuk mund të besoj se kam veshur të njëjtën bikini me shkëlqim që kam veshur dikur. E gjeta në papafingon time fundjavën e kaluar, ndërsa isha duke bërë një pastrim të shtëpisë dhe ato bikini akoma përshtaten. ‘

Linda, e cila është nënë e dy fëmijëve dhe e martuar me ish-yllin e Brookside, Sam Kane, shpjegoi se sekreti për pamjet e saj janë gjenet e saj. /Indeksonline/