16:12 / E Martë, 14 Shtator 2021 / AD

Aktorja e njohur fejohet për herë të tretë

Kate Hudson është fejuar sërish.

Ajo do të martohet me Danny Fujikawa, i cili është babai i vajzës së saj, Rani, transmeton Indeksonline.

Në Instagram Hudson, ka publikuar një fotografi me të fejuarin e saj duke shkruar: Le të shkojmë, duke e shoqëruar me emoji që I referohen një martese.

Hudson dhe Fujikawa kanë qenë së bashku për më shumë se pesë vjet dhe kanë një vajzë./Indeksonline/