10:33 / E Mërkurë, 20 Dhjetor 2017

Aktorja e njohur së shpejti nënë! (Foto)

Eva Longoria u raportua se është 4 muajsh shtatzënë dhe së shpejti  do të bëhet nënë e një djali.


Ky është fëmija i parë për aktoren e “Shtëpiake të Dëshpëruara” por jo edhe për  bashkëshortin e saj, Jose i cili pritet të bëhet baba për herë të katërt.

Ai dhe  ish bashkëshortja e Natalie Esperon kanë tre fëmijë, shkruan US WEEKLY.

Eva është komentuar për një  shtatzëni  që nga koha kur lidhi kurorë me Jose kurse duket se tash këtyre thashethemeve u erdhi fundi./Indeksonline/

Temat: