20:36 / E Mërkurë, 09 Tetor 2019

Aktorja e njohur shqiptare pozon pa të brendshme

Aktorja e njohur shqiptare nga Durrësi, Olta Gixhari njihet si një aktore mjaft e talentuar dhe e dashur për publikun shkruan Indeksonline.

33 vjeçarja shpesh herë merr vëmendjen e publikut me paraqitjet e saj të ‘guximshme’ në publik.

Ajo njihet për paraqitjet joshëse që bën e kështu ka bërë përsëri.

Së fundmi ajo ka pozuar pa të brendshme, duke marrë gjithë vëmendjen, e pa hezitim fotografinë e ka plasuar në llogarinë e saj në Instagram. /Indeksonline/