16:22 / E Enjte, 25 Prill 2019

Aktorja e njohur shqiptare zbulon këmbët e gjata dhe joshëse

Aktorja e njohur shqiptare, Jonida Vokshi është një femër goxha seksi.

Bukuria e saj natyrale dhe linjat e saj atraktive janë ato që e karakterizojnë aktoren e njohur, shkruan Indeksonline.

Së fundi aktorja dhe moderatorja ka postuar një imazh në llogarinë e saj në ‘Instagram’ ku u shfaq mjaft elegante në një fustan i cili ia zbuloj këmbët e gjatë dhe joshëse.

Ndryshe, përveç si aktore Jonida prej kohësh ka filluar edhe si moderatorë./Indeksonline/