14:45 / E Enjte, 27 Shkurt 2020

Aktorja shqiptare, në formën më të mirë!

Olta Gixhari është një aktore e njohur shqiptare e lindur në Durrës në korrik të vitit 1986.

34-vjeçarja ka luajtur ndër vite në disa role në Teatrin Kombëtar në Tiranë, shkruan Indeksonline.

Ajo përpos aktrimit është një femër mjaft atraktive dhe e ndjekur nga publiku nëpër rrjetet sociale.

Kjo falë bukurisë që ka si dhe formave trupore që nuk heziton t’i ekspozojë, madje shumë nga publiku e konsiderojnë atë si Marilyn Monroe shqiptare, për shkak të ngjashmërisë që kanë.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, vetëm bardh e zi ku lehtë vërehet bukuria e saj natyrale. /Indeksonline/