12:06 / E Premte, 21 Shkurt 2020

Al Pacinos i ndodh e papritura, gjatë performancës së Eminemit në “Oscars”

Në ceremonisë e ndarjes së çmimeve “Oscars” të këtij viti, Eminemi ishte surpriza e mbrëmjes.

Ai përformoi këngën “Lose Yourself”, e cila u zgjodh si kënga më e mirë në vitin 2003, por atëherë ai nuk e ka performuar këngën, shkruan Indeksonline.

Eminemi ka thënë se atë kohë nuk ka besuar se do ta fitonte çmimin, dhe se performimi vite më vonë do të ishte më mirë.

E aktori i njohur, Al Pacino, e ka vlerësuar shumë mirë performancën e tij.

Ai tha se e don Eminemin, dhe se aty ishte së bashku më tre fëmijët e tij.

“Kur e pashë Eminemin thjesht ndalova dhe e shikova, isha duke vallëzuar përbrenda”, tha Pacino./Indeksonline/

Image result for Al Pacino