18:56 / E Martë, 13 Shkurt 2018

Ardian Bujupi publikon këngën “Primadona” (Video)

Ardian Bujupi sapo ka lansuar këngën e tij më të re.

Bëhet fjalë për këngën “Primadona”, për të cilën është realizuar edhe videoklipi- shkruan Indeksonline.

Kënga është e lehtë dhe ritmike, dhe pritet të pëlqehet nga ana e fansave të Bujupit.

Krijimet e tij gjithmonë arrijnë të kthehen në hite! /Indeksonline/