23:19 / E Martë, 01 Maj 2018 / indeksADMonline

Alban Skenderaj për të bijën: Drita e jetës time

Këngëtari i njohur Alban Skenderaj duket si një prind mjaft i përkushtuar ndaj vajzës së saj dhe natyrisht, bashkëshortës Miramit.

Ai është duke e shijuar ndjesinë e të qenurit prind, duke shfaqur vazhdimisht dashurinë ndaj vajzës së tij, shkruan Indeksonline.

Në një fotografi në ‘Instagram’, Albani me fjalë emocinuese ka përshkruar dashurinë ndaj të bijës.

“Drita e jetës time”, ka shkruar këngëtari./Indeksonline/