08:15 / E Shtunë, 27 Qershor 2020

Albana Osmani bën ndryshim në dukje, vjen atraktive dhe tërë shkëlqim

Albana Osmani njihet si një prej prezantuesve më të njohura dhe më të dashura shqiptare.

Ajo krahas kësaj është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundi Albana ka treguar se ka barë ndryshimin në pamje e që dukej në formë të shkëlqyer.

Moderatorja ka prerë flokët për të cilat ka treguar përmes një video ku shkruan “Flokët e shkurtër nuk brengosen”.

Ndërkohë, kujtojmë që Albana kohë më parë ka lansuar edhe një linjë çantash në emrin e saj “Reine Ana”./Indeksonline/