16:53 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Albërie Hadërgjonaj një flokëgjatë seksi (Foto)

Është një nga këngëtaret më të vjetra të estradës, e cila vazhdon të jetë tejet aktive në koncerte e festivale. Është kjo Albërie Hadërgjonaj, e cila nuk po ua lëshon rrugën as me dukje këngëtareve të reja, shkruan Indeksonline.


Falë operacioneve dhe ndërhyrjeve kirurgjikale Albëria shpesh konsiderohet edhe si një femër seksi. Këngëtarja së fundmi ka postuar në rrjetin e saj social Instagram një fotografi ku shihet në një aheng familjar, e në mesin e shoqeve të saj është Albëria ajo që bie në sy. Më flokët e gjata të lëshuar mbi supe, ajo më të vërtetë po duket tejet atraktive./Indeksonline/