22:51 / E Mërkurë, 30 Shtator 2020

Albert Vallci dhuron një super asist në golin e tretë të Salzburgut ndaj Tel Avivit


Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Salzburgut dhe Te Avivi, duel ky në kuadër të play-offit të Ligës së Kampionëve.

Skuadra nga Austria, Salzburg është duke avancuar me rezultatin 3:1 ndaj Maccabi Tel Aviv, shkruan IndeksOnline

E për ta ndihmuar skuadrën e tij, në goli e tretë u kujdes, mbrojtësi shqiptar,  Albert Vallci, i cili asistoi në golin e Daka në minutën e 68’të të takimit.

Rezultati aktual i kësaj sfide është 3:1.